Menu Close

„Bitučių“ grupės STEAM projektas „Kiaušinio galia“

S – Tai unikalus projektas vaikams, kad pamatytų mažą stebuklą iš kiaušinio – skylančius kiaušinius ir išsiritančius mažus viščiukus. Projektas suteikia galimybę stebėti, kaip į pasaulį ateina nauja gyvybė.

T – Vaikai sužinojo apie technologijas, kuriomis galima pakeisti vištą, tai – inkubatorius.

Šiuolaikinių technologijų dėka ugdytiniai stebėjo kaip jų nuspalvinti viščiukai planšetėse QUIVER programėlės pagalba „atgyja“.

E – Vaikai turėjo įveikti ir STEAM inžinerinius iššūkius – pastatyti, sukurti viščiukams namus. Panaudojant LEGO ir kitus konstruktorius ugdytiniai statė, konstravo tvartus, stebėjo ar telpa viščiukas.

A – Viščiukai atsispindėjo vaikų kūrybiniuose darbeliuose, žaidimuose, kūrybinėje veikloje. Grupėje vaikai piešė, spalvino, aplikavo, lipdė iš plastilino labiausiai jiems patikusį viščiuką. Ugdytiniai atvaizdavo visas viščiukų kūno dalis, kūrė jų nuotykių istorijas. Surengėme viščiukų išleistuves – dainavome ir šokome.

M – Vaikai skaičiavo perinimo dienas, žymėjo laukimo kalendorių, skaičiavo išsiritusius viščiukus. Lygino, kuris didesnis, kuris mažesnis, kokios spalvos ir t.t.

Edukacinė programa „Kiaušinio galia“ baigėsi. Viščiukai iškeliavo į ūkį, toliau augti ir stiprėti. Ne tik vaikučiams, bet ir suaugusiems ši edukacija suteikė begalybę teigiamų, džiugių emocijų ir akimirkų bei suteikė naujų žinių!