Menu Close

Draugystė, užsimezgusi Graikijoje, tęsiasi Lietuvoje


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/alytaussaltine/domains/alytaussaltinelis.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

                     Direktorei Erikai Poškevičienei   kartu su dar 4 atstovėmis iš kitų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų 2017 m. lapkričio 23-26 dienomis dalyvaujant  tarptautiniame eTwinning seminare „Kūrybiškumas ir skaitmeninės technologijos ikimokykiniame ugdyme” Graikijoje, Patras mieste, užsimezgė gražių  draugysčių ir bendradarbiavimo ryšių pradžia.

                    Šakių lopšelį-darželį „Klevelis” atstovavusi ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Inga Sorakienė pasiūlė mums jungtis į respublikinį projektą „Kaip surasti Lietuvą” ir tapo šio projekto mūsų partnere,  įstaiga-dvyne. Auklėtojos Daiva Žuromskaitė, Jurgita Totilienė ir Asta Sniževičienė ne kartą bendravo su kolegėmis iš Šakių Skype programa, rengė užduotis bendrai  viktorinai. Finalinis, baigiamasis renginys, susijungimas Skype ir vaikų bendravimas buvo neįkainojama patirtis auklėtojoms, o vaikams- džiaugsmas, nauja veikla ir begalė gražių emocijų. Džiugu, kad jau pasibaigus projektui auklėtoja Inga atsiuntė tokius šiltus žodžius: „Noriu pasidžiaugti auklėtojomis, su kuriomis teko bendrauti – Asta, Jurgita, Daiva. Labai draugiškos, tokios aktyvios. Super! Smagu bendrauti su tokiomis auklėtojomis”. Respublikinio projekto „Kaip surasti Lietuvą” baigiamasis renginys vyks Kėdainiuose. Tikimės, kad Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ bei mūsų auklėtojų komandos ten susitiks, o užsimezgusi draugystė tęsis.

                   Panevėžio rajono Velžio lopšelio-darželio atstovė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Revotė taip pat noriai sutiko tęsti pažintį. Prieš vykdamos į tarptautinę konferenciją Panevėžyje, ankstyvą rytą buvome laukiamos Velžio lopšelyje-darželyje.  Mus pasitiko ne tik pavaduotoja Reda ir direktorė Lilija Miežinienė, bet ir auklėtojos Evelina bei Pranutė, kurios pasirengusios bendradarbiauti, turėjo konkrečių pasiūlymų dėl bendrų veiklų ir norėjo tiesiogiai susipažinti su būsimais partneriais – auklėtojomis Rimute Tankevičiene, Vilija Lastauskiene ir Vale Kižiene. Tikimės, kad šis vizitas ne paskutinis, kad užsimezgusi pažintis virs ilgalaike draugyste ir bendrais projektais.

                Minėtame tarptautiniame seminare buvo keturių skirtingų įstaigų atstovai. Su dviejų iš jų atstovais bendradarbiavimas jau įsibėgėja. Dar turime kur judėti, tobulėti- laukia Radviliškis, Klaipėda. Džiaugsimės, jeigu pavyks ateityje dar labiau praplėsti draugų ratą.

Direktorė Erika Poškevičienė