Priešmokyklinukų išleistuvės

             Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu.
Saulėtą gegužės 31-osios popietę priešmokyklinių grupių vaikučiai paskutinį kartą susirinko į spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves.
Šventės metu apsilankė Karlsonas, Mažylis, Frekenbok. Vaikai ieškojo lobio, turėjo atlikti įvairias užduotis. Senovinėje skrynioje rado diplomėlius, pieštukus, vėžliukus nindzes (obuoliukus).
Skambėjo atsisveikinimo dainos. Lauke vaikučiai leido oro balionus su savo svajonėmis. Tėveliai dovanojo darželiui gudobelę.
Norime palinkėti jiems pasidžiaugti bėgančiais per lauką spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti trapiausias smėlio pilis, pasisupti džiugioje vaikystės karuselėje. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigia ilgai ilgai…

[nggallery id=143