Menu Close

Šventėme Vaiko dieną!

Šiandien, kovo 17-ąją, lopšelis-darželis ,,Šaltinėlis“ minėjo Vaiko dieną. Šia proga organizavo Putinų mikrorajono darželių priešmokyklinio ugdymo mokytojų ir vaikų renginį ,,Vaiko diena. Kartu džiūgaujame ir mokomės”, kurio tikslas – priešmokyklinio amžiaus vaikų visuomeninio ugdymo pasiekimų stiprinimas bendradarbiaujant, vaiko teisių ir pareigų per žaidybines veiklas įsisąmoninimas.
Renginyje dalyvavo mūsų mažieji draugai iš Alytaus lopšelių-darželių „Obelėlė“, „Putinėlis“ ir „Vyturėlis“. Renginio dalyviai, priešmokyklinio ugdymo mokinių komandos, atvyko paruošę simbolines dovanas, kurias įteikė vieni kitiems.
Renginio pradžioje vyko viktorina. Naudodami tokius žodžius kaip vaikai, teisės, pareigos, vaikystė, žaidimai, ugdytiniai, kartu su mokytoja, sugalvojo savo komandos pavadinimą ir šūkį; naudodami planšetinius kompiuterius (programėlę Kahoot), uoliai atsakinėjo į klausimus apie vaikų teises ir pareigas.
Šventę vainikavo keturių  Putinų mikrorajono darželių komandų dalyvavimas lauko pramogose, kur jų laukė batutas, dviratukų parkas, linksmosios estafetės, ledų valgymas ir kitos pramogos.
Renginio metu mokiniai ugdė šias kompetencijas: komunikavimo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos.
Vaiko diena praėjo šauniai! Vyravo puiki nuotaika, buvo daug šypsenų ir džiaugsmo.